Naujasis 2019 metų mokymo sezonas

Alytaus Skraidymo akademija ASA skelbia naują 2019 metų mokymo sezoną ir kviečia mokintis besidominčius skraidymais motoparasparniu ar paratraiku.

Taip pat tęsiam pilotų licencijavimą, (ULOPF licencijos pavyzdys http://www.ulopf.lt/pilotams), kurie turi piloto mokinio licencijas http://www.ulopf.lt/mokiniams pagal ULOPF patvirtintą tvarką http://www.ulopf.lt/licencijavimas kreipimąsi į mokyklą galima užpildyt čia.

Viešoji įstaiga, Alytaus Skraidymo Akademija (ASA)

ASA pirmoji oficiali motorizuotų parasparnių mokykla Lietuvoje turinti patvirtintą CAA mokymo programą ir ULOPF patvirtintą kokybės ir mokymo vadovą.

Mūsų mokyklos uždavinys – profesionaliai paruošti būsimuosius motorizuotų parasparnių pilotus. Licencijuoti instruktoriai Jus mokins teorijos ir praktikos pagal CAA patvirtintas programas.

Su motoparasparniais – skraidymas ištisus metus ir Jūsų svajonė skrist išsipildo!

ASA Mokyklos Akreditavimo pažymėjimas

2010metais mokykla akredituojama kaip Motorizuotų Parasparnių mokymo įstaiga.

2013metais atidarytas ir mokyklos filialas Vilniuje.  

Kvalifikacijos

Mokykla ruošia A, AA, B ir C kategorijų motorizuotų parasparnių pilotus. Ir moko skraidyt su  šių klasių motorizuotais parasparniais:
RPF1– startuojantis nuo kojų vienvietis
RPF2– startuojantis su vienviečiu vežimėliu
RPL1– startuojantis nuo kojų dvivietis (tandemas)
RPL2– startuojantis dvivietis vežimėlis (dvivietis traikas)

Kvalifikacija A:

A – pradinė kvalifikacija suteikiama baigus CAA patvirtintą mokymo programą mokymo įstaigoje, išlaikius ULOPF nustatytus egzaminus ir pretendentui, turinčiam ne mažiau kaip 10 val. savarankiškų skrydžių. A kvalifikacijos pilotams taikomi šie ribojimai: skrydžius galima atlikti, jei vėjo greitis ne didesnis kaip 6 mazgai; debesų padas – ne žemiau 1000 pėdų; matomumas ne mažiau kaip 10 km. Skrydžiai gali būti atliekami ne toliau 20 km. nuo kilimo vietos.

Kvalifikacija AA:

AA – be apribojimų kvalifikacija suteikiama pilotui, turinčiam galiojančią A kvalifikaciją ir atlikusiam ne mažiau kaip 20 val. savarankiškų skrydžių, iš kurių du skirtingi skrydžiai maršrutu ne mažiau kaip 30 km, po to, kai egzaminuotojas patikrina praktinius gebėjimus.

Kvalifikacija B:

B – tandem piloto kvalifikacija suteikiama pilotui, turinčiam galiojančią AA kvalifikaciją bei ne mažiau kaip 30 val. savarankiškų skrydžių atlikusiam ir baigusiam CAA patvirtintą mokymo programą po to, kai egzaminuotojas patikrina praktinius gebėjimus.

Kvalifikacija C:

C – instruktoriaus kvalifikacija suteikiama pilotui, turinčiam galiojančią AA kvalifikaciją, ne mažiau 50 val. skridos įvairaus galingumo varikliais ir kupolų tipais, baigusiam CAA patvirtintą instruktoriaus mokymo programą bei išlaikiusiam ULOPF nustatytus egzaminus.

Instruktoriai:

Alytaus Skraidymo Akademija ASA

ASA mokyklos

Instruktorius:

Tomas Trubnikovas

tel.:  8 698 38073

El.paštas: tomastrubnikovas@gmail.com

ASA mokyklos Alytaus filialo

ASA mokykloks

Vadovas ir instruktorius:

 
………….

tel. ……………

El.paštas: ………..

ASA mokyklos Vilniaus filialo 

Praktikos instruktorius:

Gintaras Gaudiešius

 
tel. +370 686 36482 

 

ASA Mokyklos Vilniaus filialo

Kviestinis lektorius:

Renatas Samulėnas

tel.  +370 687 40775


El. paštas: renatas.samulenas@gmail.com

Uždaryti