PABERŽĖ 2013

Forumo taisyklės
Skraidymai Vilniaus regione
Skelbti atsakymą
normantas
PV Valdybos narys
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 08 Spa 2012 21:15
Country: Lietuva
Skraido_nuo: 1975-Rgs-23
Miestas: VILNIUS

PABERŽĖ 2013

Standartinė normantas » 14 Bir 2013 08:08

Vakar buvo pasirašyta panaudos sutartis tarp klubo ''PENKTASIS VANDENYNAS'' ir Paberžės aerodromo.Nuo šios dienos klubiečiai galės naudotis visomis aerodrome esančiomis paslaugomis ir pačiu aerodromu.Sutartis galioja iki š/m. pabaigos.Jokio mokesčio klubo nariams mokėti nereikia,viskas jau yra apmokėta,bet kada gali atvažiuoti ,skraidyti,degintis ,kad ir kiekvieną dieną,būsite visada laukiami,su visada nušienautu aerodromu,šašlikine,komunaliniais patogumais,greitu laiku bus dušas ir didelė lauko pavėsinė.Greitu laiku perduosiu klubo narių sąrašus aerodromo administracijai,reikės atvažiavus tik atsižymėti pas sargą žurnale ir parodyti leidimą.
Dėl leidimų;
prašau man iki birželio 22d.. atsiūsti savo duomenis t.y. vardas -pavardė-nuotrauka- automobilio valst. nr. ir markė,kad būtume įleisti į teritoriją.

Iš mūsų reikalaujama labai nedaug;-
..neskraidyti aerodromo ribose virš pastatų ,angaro ir automobilių ,lėktuvų stovėjimo aikštelių,
..palaikyti bendrą tvarką aerodromo teritorijoje,
..stipriuosius gėrimus,alų ir vyną gerti tik pasibaigus skrydžiams,


p.s. gali aerodromu naudotis ir ne klubo nariai,,-aerodromo administracija nustatė vienkartinį mokestį 5 lt.,jeigu skraidai vienas ir 10 lt.jeigu vykdai komercinius-užsakomuosius skrydžius/tandemai,mokymai ir panašiai./ Aišku kiekvienas pilotas gali atvažiuoti ir tartis ąsmeniškai su aerodromo administracija,čia pasirinkimo laisvė.

Norime skraidyti civilizuotai ir gražioje aplinkoje visada reikia kažkiek mokėti.Mes gauname už kažką pinigus ir išleidžiame juos savo poreikių tenkinimui,aerodromo priežiūra ir eksplotacija kainuoja iš tikrųjų labai brangiai,ir kiekvienas žmogus ąsmeniškai gali rinktis ,kas jam priimtina kas ne.


Laukiame duomenų ir iki susitikimo aerodrome......... :skrendam:

svajoklis
Draugas
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 13 Spa 2012 22:28
Skraido_nuo: 2006-Geg-10

Re: PABERŽĖ 2013

Standartinė svajoklis » 16 Bir 2013 19:44

o jeigu oru iskristi i aerodromo teritorija?
ar reiks moketi?

normantas
PV Valdybos narys
Pranešimai: 448
Užsiregistravo: 08 Spa 2012 21:15
Country: Lietuva
Skraido_nuo: 1975-Rgs-23
Miestas: VILNIUS

Re: PABERŽĖ 2013

Standartinė normantas » 17 Bir 2013 09:20

Užmiršau paminėti ,kad visą skraidymo įrangą taip pat galima palikti ir saugoti pas jį angare ,-mums yra išskirtas atskiras kampelis kur viską galime susidėti.Su aerodromo vadu buvo papildoma kalba dėl ne klubo narių,jis sutinka priimti visus tik pasidarykite atskirą sarašėlį ir kas bus atsakingas,arba galima tai kartu daryti su klubu ,papildomų pinigų mokėti nereiks,vinintelis jo prašymas ,tai kartą į mėnesį nupirkti jam kanistrą benzino žolės pjovimui ir viskas.Klubas jau taip padarė ir atsiskaitė už gegužę ir birželį,o aerodromo nuoma kaip minėjau jau sumokėta iki metų pabaigos.
Taigi kviečiu visus ir buvusius klubo narius ,ir neprikalusomus pilotus,-pabūti kartu ir bendrai pasiskraidyti.Kas darys komercinius skrydžius arba jaunų pilotų mokymus turi tartis atskirai su aerodromo vadu LIUTAURU tel.8683 63307
Kas atskrenda ,-jokių mokesčių mokėti nereikia....

p.s. kad niekam nekiltų klausimų kol nebuvo sutarties aš ąsmeniškai už savo technikos laikymą susimokėjau,ir ten jau nebelaikau :AL:

Skelbti atsakymą