Neišsipagiriojantiems...

Pagrindinis diskusijų formas
Forumo taisyklės
Pagrindinis diskusijų formas
Reno
PV Valdybos narys
Pranešimai: 1851
Užsiregistravo: 18 Spa 2012 17:10
Country: Lietuva
Skraido_nuo: 1978-Bir-03

Re: Neišsipagiriojantiems...

Standartinė Reno » 26 Vas 2013 18:14

Pranešimą apie savo atsistatydinimą į CAA pristačiau sekančią dieną po neeilinės konferencijos (vasario 19d) ir tai yra normali procedūra, informuojanti, kad jau nesu ULOPF prezidentas. Raštą iš manęs paėmęs S.Čivilis nunešė jį užregistruoti į sekretoriatą. Kodėl CAA kreipimesi į LAK nurodyta vasario 14d - reikės išsiaškinti (faktas, kad įvelta klaida).
Su atsistatydinimo rašto turiniu, kuris analogiškas pateiktam ULOPF Tarybai, neeilinės konferencijos metu susipažino visi keturi asmenys, priemę mano atsistatydinimą. Tame rašte išdėstyta tik mano tik asmeninė nuomonė. Viešai kalbėti "visos benduomenės vardu" nepretenduoju, ką, deja, be jokių apribojimų (ir įgaliojimų) sau leidžia Ričardas (tuo mes ir skiriamės). Negana to, jis bando žaisti žmonių emocijomis dabar jau prabildamas apie "beveik 20 metų ULOPF istoriją". Skaudu klausyti, nes federacijos istoriją vos prieš kelias dienas jis apibūdino kaip "korupcinę-komercinę sistemą, sukurtą K.Jurkėno, kurią atėjo laikas sunaikinti".
O kodėl dabar pyksta "Jupiteris", posakį, manau, žinote. Ričard'as labai garsiai deklaruoja viešumą, bet tik ne savo atžvilgiu. Fiasko patyrusią "vinių akciją" skubiai trynė iš ten, kur pats įdėjo...

Mano ankstesnė iniciatyva, skatinanti stoti į ULOPF, keturių Tarybos/federacijos daugumos ne taip seniai buvo paskelbti nelegalia - visų šešių organizacijos narių sprendimo dėl 20 Lt. mokesčio tuomet nepakako. Prireikė neeilinės konferencijos, kurioje dalyvavo jau tik penki asmenys (įskaitant mane, jau atsistatydinusį). Taigi, norintiems dabar tapti ULOPF nariais (kas šiuo metu ypač agituojama) vien pareiškimo ir nario mokesčio jau nebeužtenka - kiekvieną pareiškimą individualiai svarstys Taryba, kuri ir priims galutinį sprendimą (IV dalies 13 ir 14 punktai).
Paskutinį kartą redagavo Reno 27 Vas 2013 22:24, redaguota 1 kartą(us).

Vartotojo avataras
Enriko
PV Klubo narys
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 17 Spa 2012 18:34
Skraido_nuo: 2006-Lie-17

Re: Neišsipagiriojantiems...

Standartinė Enriko » 26 Vas 2013 18:39

Ricardai,ar mano klausimas buvo neisgirstas, ar tai cia atsakymas, kurio negaliu sutapatinti su mano klausimu? As uzklausiau apie komercininkus, kas jie, istrauk jos i dienos sviesa.http://www.autovitus.lt/
Enriko
Klubo Pilotai

Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 25 Bal 2007, 22:26
Miestas: Kaunas
Asmeninė žinutė Į viršų
--------------------------------------------------------------------------------

Raportuoti apie šį pranešimąAtsakyti cituojant Re: Pasikeitimai ULOP federacijoje
Ai varom » 26 Vas 2013, 16:17

Aloyzo, Renato ir Normanto pilami šūdai mums ant galvos pabodo ne juokais. Teisinė vyrų degradacija nusirito iki tokio lygio, kad pažeidinėjami įstatymai, išniekinama klubiečio valia. Į klausimą, kas yra "komercininkai", atsakysiu rytoj. Jei nepadės mano atsakymas, tuomet kartu kreipsimės atsakymų į teismą. Normantas dievina kodeksų kalbą, tik vietoj administracinio vartysim baudžiamąjį.www.madpilots.lt

Vartotojo avataras
Igor
Pranešimai: 240
Užsiregistravo: 06 Spa 2012 14:57
Country: Lietuva
Skraido_nuo: 2007-Kov-18
Miestas: Vilnius
Susisiekti:

Re: Neišsipagiriojantiems...

Standartinė Igor » 26 Vas 2013 22:36

Vėl eilinis provokacinis šmeižtas apie PV klubo narius :roll: . O kas rašo? Ogi patys ""instruktoriai "- privatininkai - komercininkai", patys, panašu, kad nelegaliai "ruošia" mokinius, patys planuoja už neva tik sumokėtą ULOPF 50Lt nario mokestį išrašinėti licencijas. Panašu, kad nei rimtos mokymo programos, nei atsakomybės, nieko nereikia.
Tik gal jiems kliūtys: ASA mokykla ir stiprus klubas "Penktasis vandenynas"?
Asmeniškai aš esu už mokyklų ir privačių instruktorių sveiką konkurenciją, tačiau jie turi būti nešališki bei tinkamai paruošti.
Suaugę jie žmonės ir neturi ką daugiau veikti, kad tik tokioms nesąmones užsiima.
Užteks demagogijos mums reikia jau kažką daryti.

Admin
Site Admin
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 02 Spa 2012 21:55
Country: Lietuva
Skraido_nuo: 2019-Vas-08
Miestas: Vilnius

Re: Neišsipagiriojantiems...

Standartinė Admin » 27 Vas 2013 14:31

Už tokį viešą kaltinimą pačiam Aivarui gali grėsti baudžiamoji atsakomybė :ne:
Prikabinti failai
aivaras.jpg

Vartotojo avataras
Enriko
PV Klubo narys
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 17 Spa 2012 18:34
Skraido_nuo: 2006-Lie-17

Re: Neišsipagiriojantiems...

Standartinė Enriko » 03 Kov 2013 20:28

Turiu atsiprasyti, pabandziau dar karta prisijungti ir prisijungiau, arba pamate mano pranesima ir...

Vartotojo avataras
Aloyzas Liaukus
PV Valdybos narys
Pranešimai: 823
Užsiregistravo: 03 Spa 2012 14:03
Country: Lietuva
Skraido_nuo: 1993-Lap-19
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Neišsipagiriojantiems...

Standartinė Aloyzas Liaukus » 03 Kov 2013 23:03

Sumetė visą kratinį "protingų" pasisakymų ir į Tavo klausimą vistiek neatsakė...Dar neišsipagiriojo.

Vartotojo avataras
Enriko
PV Klubo narys
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 17 Spa 2012 18:34
Skraido_nuo: 2006-Lie-17

Re: Neišsipagiriojantiems...

Standartinė Enriko » 03 Kov 2013 23:20

Tai sita as zinau, bet dabar ka tik suzinojau is vieno bendramincio kad i si foruma suejo tik neprotingi zmones, o anam forume liko visi kas neabejingas aviacijai ir nekomercininkai. Ir iki siol galvojo kad as protingas vyras. :cry:

Vartotojo avataras
Aloyzas Liaukus
PV Valdybos narys
Pranešimai: 823
Užsiregistravo: 03 Spa 2012 14:03
Country: Lietuva
Skraido_nuo: 1993-Lap-19
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Neišsipagiriojantiems...

Standartinė Aloyzas Liaukus » 03 Kov 2013 23:26

Klydom abu ir daugelis čia esančių :honor:

Skelbti atsakymą