Kodėl skraidai parasparniu?

Pagrindinis diskusijų formas
Forumo taisyklės
Pagrindinis diskusijų formas
Skelbti atsakymą
ieva AP
Draugas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 17 Bal 2013 10:38

Kodėl skraidai parasparniu?

Standartinė ieva AP » 22 Bal 2013 14:39

Labas,
išvardink tris priežastis, kodėl skraidai parasparniu :) Įdomiausius atsakymus patalpinsime kitame „Aviacijos pasaulis“ numeryje. Laukiame Jūsų išradingų pasisakymų čia arba rašykite Justinai: justina@aviacijospasaulis.lt

Vartotojo avataras
Aloyzas Liaukus
PV Valdybos narys
Pranešimai: 823
Užsiregistravo: 03 Spa 2012 14:03
Country: Lietuva
Skraido_nuo: 1993-Lap-19
Miestas: Alytus
Susisiekti:

Re: Kodėl skraidai parasparniu?

Standartinė Aloyzas Liaukus » 01 Geg 2013 11:19

Labas, Ieva,
dauguma pilotų tikriausia sunkiai surinktų bent pora priežasčių, nes jiems yra lengviau skrist nei paaiškint dėl ko tai atsitiko, nes kiekvienas skrydis yra savitas. Labai gerą Tu uždavei klausimą, tuomet kai esam ant žemės o ne danguje, bet čia forume apie tai pakalbėt. Tai tikra provokacija. Patys sau kiekvieną kart užduodam šį klausimą ir kiekvieną kart vis kiti atsakymai į tai. Emocijos ir diskusijos, kurių pagrindu mes vienijamės, skiriamės, dėl kurio mes renkamės į klubus ir, ar kaip tos varnos, renkamės į būrius ir karksim savo kalba apie skrydį, apie tai ir dėl ko kiekvienas čia atėjom ir pakilom į dangų.
Man skrydis tai palikt problemas žemėj, likt su savim ir gamta. Gal tai per daug bendra, bet manau prisijungsiu dar ir prie kitų bendraminčių minčių šioje rubrikoje.
p.s.: trečios priežasties dar nepasakiau, nes po jos būtų ir ketvirta, ir penkta...

svajoklis
Draugas
Pranešimai: 94
Užsiregistravo: 13 Spa 2012 22:28
Skraido_nuo: 2006-Geg-10

Re: Kodėl skraidai parasparniu?

Standartinė svajoklis » 01 Geg 2013 21:50

sutinku su Aloizo pasakyta priezastimi
tai kad pakilus i dangu zemiskos problemos pasilieka toli apacioje jos tarsi nustoja egzistuoti isnyksta
pasilieka toli...

Vartotojo avataras
Enriko
PV Klubo narys
Pranešimai: 212
Užsiregistravo: 17 Spa 2012 18:34
Skraido_nuo: 2006-Lie-17

Re: Kodėl skraidai parasparniu?

Standartinė Enriko » 01 Geg 2013 22:04

Kol neskraidžiau realybėje, tai labai dažnai skraidydavau sapne. Jau išskečiu rankas ir kylu, kylu ir atrodo toli skrisiu, bet paskui kažkaip susilpnėja skrydžio galia ir aš iš visų jėgų stengiuosi nors dar truputi paskristi, ir tada jau dažniausiai pabusdavau ir būdavo taip gaila kad toks sapnas nutrūko. O dabar nereikia sapnuoti, dabar skraidau ir pakilęs visuomet sušunku kiek turiu jėgų, aš skrenduuuu, ačiūūūūūū,

ieva AP
Draugas
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 17 Bal 2013 10:38

Re: Kodėl skraidai parasparniu?

Standartinė ieva AP » 03 Geg 2013 13:00

Net nesitikėjau tokių gražių, jausmingų Jūsų atsakymų.. Skaitant net šiurpuliukai laksto, suvokiant, kaip neapsakomai daug Jums reiškia skrydis. Kokia tai didelė išsipildžiusi gyvenimo svajonė, kuri suteikia tiek teigiamų emocijų niūrioje kasdienybėje :)
Net gera skaityti..
Ačiū už tokius nuoširdžius atsakymus ;)

Reno
PV Valdybos narys
Pranešimai: 1851
Užsiregistravo: 18 Spa 2012 17:10
Country: Lietuva
Skraido_nuo: 1978-Bir-03

Re: Kodėl skraidai parasparniu?

Standartinė Reno » 03 Geg 2013 16:02

ieva AP rašė:Labas,
išvardink tris priežastis, kodėl skraidai parasparniu :)
Jeigu atvirai, dar niekada nekilo minties skaičiuoti tų priežasčių (gal todėl, kad paskraidau ne tik parasparniu) :mrgreen:
Man asmeniškai skrydis - tarsi dvasinė būsena. Patiriamoms emocijoms bei pojūčiams apibūdinti gali pritrūkti žodžių. Egzistuoja kažkokia "erdvės filosofija", kurią priimi visą, instinktyviai ir besąlygiškai. Toks jau tas gyvenimo būdas, nors skraidau tik laisvalaikiu.

Prisimenant legendinę frazę "čia aš gal biškį ir ne į tema, bet..." pateikiu nuorodą apie priežastį, kurią, manau, žino dauguma:
phpBB [video]

Skelbti atsakymą